Opavská klubová noc FreiPlatz s Fiordmoss, Shilpou Ray i Ventolinem vypukne už v pátek

Shilpa Ray Shilpa Ray

Opavská klubová noc FreiPlatz je půlrok co půlrok, půllitr co půllitr lepší a věhlasnější. Na tento víkend si perla opavské kultury připravila nadprůměrný program přitažlivý pro všechny mládenc i stařecs.

Dvoudenní festival se už po několikáté odehrává v jedinečném prostoru kolem galerie Gottfrei. Představte si dvorek obehnaný kolem dokola kluby, z nichž každý má svou specifickou atmosféru, můžete mezi nimi prolézat chodbičkami, ochutnávat jejich výhodné drinky a zastavit se tam, kde vás hudba či jiné umění osloví nejvíce.

Kdo na vás na FreiPlatz hudební prolézačce čeká? Hned ze startu budou šamani jedné ostravské kapely prodávat své skvostné zboží, takzvané psychedelické Šamanovo Zboží, čímž započnou páteční program. Další na seznamu jsou Fiordmoss, kteří se nedají opomenout se svou týden starou deskou plnou tekuté severní melancholie, Kingdom Come we say! Potom to bude jen samá legrace, protože zbytek večera bude v režii kapely Midi Lidi.

Další noc zazní tóny opavského skladatele Dominika Fajkuse. Přijede ta největší elektroakustická párty dvojka, milovaní 1flfsoap. Na jedenáctou je pak připravený hlavní host Freiplatzu – neskutečná muzikantka a především fenomenální zpěvačka Shilpa Ray z USA. Nad ránem pak najdete Ventolina v jeho hudební elektro laboratoři míchat nové disco poitions, pro ty, co ještě neměli tu šanci je okusit.


Nenechte si ujít příležitost fyzicky se roz(po)ložit a roztančit v podzimních tónech Opavy.  

FreiPlatz, Opava – různá místa, 20.–21. 10. 17

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.