Opičí král ze mlejna. Sun Wu Kung chystá osmý ročník

Bonus + Mary C Bonus + Mary C Václav Mach

Tradiční (mikro)festival Sun Wu Kung je známý svou láskou k zapadlým vesničkám. Poté, co v zimě rozdával radost kousek od Dvora Králové, vrací se na konci léta do své oblíbené prázdninové destinace v Červeněvsi u Nového Bydžova. V tamním mlýně přichystá již osmé veselení s výkvětem tuzemské alternativní skvadry.

Sestava účinkujících tentokráte čítá hardcore punkovou sebranku Kovadlina, instrumentální alchymisty Tomáš Palucha, blackmetalovou Smuteční slavnost, noise rockovou kultovku Lyssa, stonerovou Zkoušku sirén, improvizovaný kraut v podání Raw Deal, trochu psychedelie od Deceased Squirrel on The Phone a v neposlední řadě i mašinky od Bonuse Mary C.

Mimoto je slibována také doprovodná zábava s hororovými snímky a nekončící afterparty, na níž nesmí chybět vyhlášení opičího krále. Kdo nebo co může tento titul získat? Nejlépe to zjistíte přímo na místě. Dopravit se dá buď vlakem z Prahy (nejlépe do zastávky Skřivany nebo Smidary), nebo po vlastní ose. Celá taškařice vyjde na příjemných 190 Kč, hudební program startuje ve dvě odpoledne. Pro více informací a dotazů směřujte zde.

Sun Wu Kung #8, Červeněves u Nového Bydžova, 3. 9. 16

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.