Piper Records rozvíří klubovou sezónu svými nocemi, první Kopřivnici čeká začátkem listopadu

Manon Meurt Manon Meurt

Chystaný maraton Piper Records Night, který naváže na nostalgické večírky spřátelených pořadatelů severských událostí, se chystá na podzimní klubovou sezónu. Ta první se ponese na vlně snů, ve víru klimbavých pohybů a extatických dopadů na pobřeží. Piper Records Night #1 se odehraje v zapomenutém prostředí kopřivnického Katolického domu.

Do boje o vaši představivost vyšlou pořadatelé obroditele shoegaze, rakovnické Manon Meurt i šumperské The Finally, postrockové Superego Kid od Kroměříže a ze svých stájí tentokrát Piper Records vypustí místní Kauflant.

Cílem je udělat malý podzimní festival. Výsledkem je (a snad i bude) pravidelný večírek, který bude stát vždy alespoň na jedné nebo dvou místních kapelách,“ prozrazuje Marek Horyna z pořadatelského týmu, který doufá, že se tak bude dít dvakrát až třikrát do roka. Druhou noc by si Horyna přál mít na jaře.

Piper Records Night #1, Kopřivnice - Katolický dům, 8. 11. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.