Pohoda oznámila další jména, přijedou Kasabian

Kasabian Kasabian

Organizátoři slovenského festivalu Pohoda zveřejnili během uplynulých dní další jména z připravovaného line-upu letošního ročníku. Na trenčínské letiště dorazí odehrát svůj koncert britská electro kytarovka Kasabian. Kapela, kterou asi není třeba zdlouhavě představovat, v září představila vysoce oceňované album Velociraptor! a na kontě má celkem čtyři úspěšné desky.

Jedním z nově oznámených účinkujících je také Jamajčan Little Roy, který loni vydal zajímavý počin Battle For Seattle, na němž přezpíval písně Nirvany ve stylu reggae. Dalšími potvrzenými umělci jsou londýnské lofi electropopové duo Chew Lips, elektronická dvojka Les Trucs z Frankfurtu, která předvádí svou show v šílených rytmech nebo německo-indická elektropunková sestava Susanne Blech. Svoji účast na Pohodě dále potvrdila experimentátorka Emika, Angličanka s českými kořeny, jež fúzuje dubstep, techno a downtempo.

Na festivalu vystoupí také několik tuzemských umělců, mezi které bude patřit kritikou oceňovaný rapper Bonus, zazní i pražský garážový punk v podobě kapely The Maggie‘s Marshmallows a downtempová hudba Tomáše Dvořáka neboli Floexe. Brno budou zastupovat svérázné rapperky Čokovoko a fúze elektroniky s folkovým písničkářstvím v podobě dua Fiordmoss.

Vstupenky se prodávají za € 85 v síti Ticketportal.

Bažant Pohoda, Trenčín (SK) - Letisko, 5. - 7. 7. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.