Monstrům, temnotě a ohni navzdory. Floex chystá Papeturu

Floex Floex Tomáš Jakubec

Tomáš Dvořák alias Floex představuje singl ze soundtracku adventury Papetura. Ačkoliv první ochutnávka zní dramaticky, na albu má převládnout ambientní neoklasická poloha.

„Pape And Tura jednoznačně vyčnívá i díky violoncellu Tomáše Jamníka a houslím Evy Jamníkové. Skladba je ve hře klíčová a doprovází zásadní momenty v jejím vývoji,” prozrazuje Floex. „Název naznačuje, že má co dočinění s ústředními postavami Papetury, jejichž svazek je v daný moment prověřován.“ 

Adventura, která vyjde ve stejný den jako soundtrack, vypráví o boji se samotou a nacházení nových přátelství, příběh beze slov promlouvá hrou světla a stínu. Pod níže přiloženou skladbou je making of adventury, video představující vznik hry.

Papeptura vyjde 7. května na vinylu a digitálně u Minority Records. U příležitosti zatím posledního alba A portrait of John Doe (2018) jsme s Floexem vedli rozhovor.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.