Pojďte usínat za zvuků ambientu do divadla Ponec

Pojďte usínat za zvuků ambientu do divadla Ponec

Spací koncerty neboli sleepovers jsou u nás zážitkem spíše ojedinělým. Pořadatelská skupina a kazetový label v jednom, Genot Centre, se rozhodli udělat společně s Radiem Wave z tohoto koncertního formátu pravidelné setkání v pražském divadle Ponec. Další celonoční akce pod názvem SILENT_NIGHT se tak uskuteční 23. ledna už počtvrté.

Přečtěte si také: Romantika analogové pásky

Na programu budou zástupci belgického kazetového vydavatelství Dauw. „Se svou vlastní tvorbou se představí německý producent Cass., spoluzakladatel labelu Dudal a šéf vydavatelství Slaapwel Stijn Hüwels,“ lákají organizátoři na koncert, kde bude připraveno čtyřicet lůžek a společná snídaně na závěr.

Zahraniční účinkující doplní domácí experimentátoři Phaerentz (šéfredaktor časopisu HIS Voice a odborník na různá záznamová média), který předvede svou kompozici Tomorrow, a multimediální umělec Jan Nálepa zasvětí do zvuků působících na člověka v rozšířeném stavu vnímání, inspirován zpěvy amazonských šamanů.

Předprodej celonočních lůžkových vstupenek za 399 korun bude zahájen 6. ledna v 18:00. Po předchozích zkušenostech víme, že poměrně rychle mizí, tak pokud se na vás nedostane, k dispozici poté bude ještě dalších třicet vstupenek na předpůlnoční koncertní část. Více informací najdete na FB eventu akce.

SILENT_NIGHT#4: Cass. + Dudal + Stijn Hüwels [Dauw] / Phaerentz + Jan Nálepa, Praha – Divadlo Ponec, 23. 1. 16

Komentáře

vychází za podpory

Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.