Posh showcase v Ankali Posh Isolation

Posh showcase v Ankali Posh Isolation

Damien Dubrovnik, Croatian Amor, Age Coin v půli října vystoupí v pražském klubu Ankali. Dánský label Posh Isolation patří k tomu nejzajímavějšímu na aktuální experimentálně elektronické scéně a jeho zástupci, případně producenti s ním spjatí, jsou nezřídka k vidění mezi účinkujícími festivalů typu Creepy Teepe.

Tentokrát se Loke Rahbek společně s dalšími roláky představí osmnáctého října v klubu Ankali. Prostory bývalé továrny na mýdlo zaplní powernoisové výbuchy prolínající se s ambientem a hřejivými synťáky v projektu ústředních představitelů labelu Loke Rahbeka a Christiana Stadsgaarda aka Damien Dubrovnik. První jmenovaný pak ještě doplní set svým druhým, více ambientním, kaleidoskopickým projektem Croatian Amor, který loni hrál na Veřejném domu v MeetFactory, a techno stránku věci dodají Kristian Emdal a Simon Formann aka Age Coin. Jak říkal Albert Einstein, je sakra na co se těšit.

Posh Isolation: Damien Dubrovnik, Croatian Amor, Age Coin, Praha – Ankali, 18. 10. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.