Poslechněte si nové živé album Mystery Jets vydané k Record Store Day

Mystery Jets – Live at The Royal Festival Hall Mystery Jets – Live at The Royal Festival Hall

Je to jen pár týdnů, co britští Mystery Jets oznámili vydání prvního živého alba Live At The Royal Festival Hall, jež je záznamem z jejich loňského koncertu z turné k poslední desce Radlands. Před několika dny k příležitosti Record Store Day vyšla limitovaná edice této nahrávky na zlatém vinylu. Pro ty, kdo nebyli ve správný den na správném místě je k dispozici alespoň digitální verze alba, které si teď můžete celé poslechnout na serveru The Line Of Best Fit.

Mystery Jets už mají za sebou pět studiových alb, jejich loňský počin Radlands jsme také zařadili mezi nejlepší alba roku 2012. Letos doprovázeli na turné Mumford and Sons, nicméně Prahu zatím jejich návštěva minula.

Na albu Live At The Festival Hall uslyšíte jako hosty také Lauru Marling ve skladbách Young Love a Flakes a Johnnyho Lloyda z Tribes, který si zahrál na kytaru v písni Sister Everett.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.