Před víkendem Flédu uklidní Luke Abbott

V nové koncertní sérii OFF brněnské Flédy se představí další nadějní tvůrci. Tentokrát to bude severský Luke Abbott, východní Norwell a ostrovní Always Late. Půjde o jediné vystoupení v rámci České republiky.

Abbotta poznáte dle „energického beatu a až nervně těkající perkuse, do kterých vkládá množství šťavnatých detailů. Nad nimi se nesou rozčepýřená syntezátorová arpeggia, která Abbott mistrně nechává roztékat do nečekaných směrů a zvukových barev. O jeho live setech se dá říci totéž, jsou o poznání syrovější a rozvernější.Norwell pak nastavuje jistý kontrast: „ponořil se do říše kosmické hudby ze 70. let, aby se vrátil s moderními podklady a kreativností. Hypnotizující, povznášející, přesto uzemněné - Norwell spojuje šumící analogové syntezátory a moderní elektronickou hudbu ve zvuk, který rezonuje myslí i tělem.“ Syntézu provede britské duo s něžnou tváří, Always Late.

O vizuální zážitek se postarají ƒiɗɗA a Fuzzy Ray. Nekončící večer ještě podpoří dj sety samotní pořadatelé OFFu, tedy pod záštitou Flédy Hertz a AVA djs. Vstupné vyjde na přívětivých 100 Kč.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.