Premiéra: Bryce Helm – Persona

Premiéra: Bryce Helm – Persona

Kazetový label Genot Centre vydává limitovanou edici 55 kusů letošní nahrávky Persona kalifornského producenta Bryce Helma, pro něhož jde už o druhé album. Najdeme na něm třináct tracků, které ostře přeskakují jeden ke druhému a simulují tak chaotickou a nervní digitální mlhu. Snové pasáže střídají soundtracky virtuálních realit i taneční klubové groovy.

Na obalu kazety se kromě samotného Bryce Helma podílel český grafik Daniel Vojtíšek. Průvodní dvanáctiminutová skladba Gone má také svůj videoklip, který bude mít premiéru ve středu 30. listopadu na Strossmayerově náměstí v Praze díky projekcím mapping galerie Lumiverse a v 360° barevné verzi bude k vidění v blízkém baru Cobra. Video vytvořila vizuální umělkyně DVDJ NNS, jinak též architektka a designérka Kateřina Blahutová, členka vizuální platformy LOLLAB. Eskapistický výlet do imaginárních digitálních světů provází podobně únikový houseový beat ztrácející se na okraji vědomí.

V předvečer oficiálního releasu vám ve spolupráci s Genot Centre přinášíme exkluzivní stream alba.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.