Pro United Islands se díky crowdfundingu vybral dostatek peněz, hlavní stage bude v Kinského zahradě

Ella Eyre Ella Eyre

Pro jedenáctý ročník oblíbeného pražského festivalu United Islands chtěli jeho organizátoři změnu. Odhodlali se vsadit na přízeň fanoušků a na portálu hithit.com otevřeli finanční sbírku.

Ta dnes skončila, a skončila navýsost úspěšně – nejen že se vybrala potřebná částka 1,6 milionu korun, ale příspěvky hranici dokonce překročily. (Který obrozenec by si v roce 1851 při sbírce na Národní divadlo pomyslel, jak rád bude český národ v tomto trendu pokračovat!)

Díky těmto penězům si United Islands mohou dovolit přestěhovat hlavní stage ze Střeleckého ostrova do Kinského zahrady na Smíchově. Open air festival v historickém centru Prahy tak dostane novou tvář.

Mezi největší letošní lákadla patří britská zpěvačka Ella Eyre nebo argentinské osmičlenné uskupení Bajofondo, které mixuje tango a latinskoamerické rytmy s elektronikou  (více informací o programu najdete tady).

United Islands of Prague, Praha – různá místa, 19. – 21. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.