První srpnový víkend bude vypnutý. OFF nabízí výborný line-up, my čtyři lístky

OFF 2016 OFF 2016 Matěj Hošek

Začátek srpna už si snad ani nedovedeme představit jinak. Katovický OFF se pro část naší redakce stal tradicí, další se rádi přidávají. A přestože v posledních letech tato festivalová perla v některých ohledech trochu pokulhávala, či doplácela na smůlu, letos se organizátoři v čele se supervizorem Arturem Rojkem skutečně vytáhli. OFF letos slibuje nadprůměrné hudební žně.

Jakkoli na OFFu se na headlinery často nehraje (a mnohdy je ani nepotřebuje), určitá řádka jmen z letošního line-upu upoutává nadmíru. Nesmírně uhrančivé budou letos ženy – Anna MeredithAnna von HausswolffCarla BozulichFeistJessy LanzaSiksa či třeba PJ Harvey, to je sestava, která nedá vydechnout. Přidejte si k tomu vždy odzbrojující hlučinu Swans či třeba Arab StrapBeak>Circuit Des YeuxPreoccupationsShellacThee Oh Sees, ozvěny návratu Twin Peaks. A to zdaleka není vše. Tradice a aktuálnost se málokde proplétá lépe. 

OFF pochopitelně není nafukovací. S nákupem lístku proto není radno otálet. V současné době vyjde vstupenka i se stanovým městečkem na 400 zlotých (cca 2460 Kč). Zkusit však můžete štěstí i s námi. Nabízíme vám totiž čtyři lístky i se vstupem do stanového městečka zdarma. Stačí do 30. července správně odpovědět na soutěžní otázku a doufat, že budete vylosováni z osudí. Své odpovědi posílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Otázka zní: Jaký muzikant si na letošním OFFu zahraje hned dvakrát?

OFF Festival 2017, Katovice – Dolina Trzech Stawów, 4.–6. 8. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.