Punkrockoví Beach Slang zahrají v Crossu, doplní je Planety a ESC Life

Punkrockoví Beach Slang zahrají v Crossu, doplní je Planety a ESC Life

Filadelfští punkrockeři Beach Slang zavítají už tento čtvrtek do Prahy. Zahrají v industriálním klubu Cross, znamém pro svou oblibu mezi turisty – a také samotný koncert bude tematicky mezinárodní, společně s Beach Slang vystoupí i chorvatští ESC Life a domácí Planety.

„Beach Slang vznikli až v roce 2013, ale za svou krátkou kariéru toho stihli poměrně dost. Třeba se rozpadnout přímo na podiu během koncertu. Už jsou ale zase spolu a silnější než kdy dřív,”  lákají pořadatelé na americké floutky, kteří dosud vydali dvě EP (2014) a dvě řadové desky, ta poslední s názvem A Loud Bash of Teenage Feelings vyšla loni v záři.

V holešovickém klubu je doplní záhřebští ESC Life (charakterizující se jako post indie something) a v Praze sídlící Planety. Ty o víkendu ve Sběrných surovinách oprášily materiál z prvních dvou desek a na chvíli daly odpočinout synťákům z posledního alba Vzduch je hrob je vzduch, jež patřilo k tomu nejlepšímu z roku 2016.

Vstup zdarma, start kolem osmé.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.