Je to jen o lásce. Benefiční koncert Kittchen, Houpacích koní a dalších

Je to jen o lásce. Benefiční koncert Kittchen, Houpacích koní a dalších * koncert byl původně plánován na podzim

Kulturní představení se ruší, zároveň však existují závažnější problémy. „Nejistotu, nestálost a ztrátu zaměstnání, co nyní všichni prožíváme, tak prožívají ženy bez domova nonstop každý den, nehledě na globální pandemii, nehledě na roční dobu,” říkají pořadatelé Mad Duck, Food Not Bombs a pražský Cross, odkud vysílají ve čtvrtek 22. dubna online.

Výtěžek z benefičního koncertu, na němž vystoupí Houpací koně, post-hudba, Amelie Siba, Kittchen, Past a další, poputuje pro organizaci Jako doma, která pomáhá ženám bez domova. Příslibem jsou skladby z chystaného alba Kittchen či nově vydaného post-hudby, se kterou jsme vedli rozhovor, anebo nového EP Amelie Siby. 

„Je to jen o lásce! Jen ta je důležitá. Přijďte na benefiční koncert na podporu Jako doma a podpořte je finančně a donesením hygienických potřeb. Pokud doopravdy na něčem záleží, tak jen na pomoci druhým,” dodává za pořadatele Marek Dočekal, jinak hlavní dramaturg Žižkovské Noci, na jehož mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. lze domluvit individuální výši podpory Jako doma.

Je to jen o lásce, Praha – Cross, 22. 4. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.