Techno, tribal, divnohudba. Feelin' Acid? v Crossu

Feelin' Acid? Compilation Feelin' Acid? Compilation

Zvuky hutných basů a úderných bicích se budou linout ze sklepení pražského klubu Cross. V pondělí 3. prosince můžete sledovat, jak se tenhle klasický formát elektronické hudby před vašima očima a ušima začne pomalu a neúprosně přeskládávat. Mezitím však bude sloužit pouze jako jedna ze zvukově bohatých vrstev utvářejících atmosféru. Hypnotickou, starobylou, divnou, a přitom nějak blízkou. Čekají nás tranzovní sety FLVP & Layers, producentů stojících za živákem Feelin' Acid? (a zároveň členů drum'n'bassových Furious Freakz). Na stejnojmenném labelu, kde svou hudbu vydávají, se brzy dostane prostoru i neokoukaným umělcům, sledujícím ve své tvorbě podobnou vibe, a to ve formě připravované kompilace.

Na pondělní Feelin ' Acid? Night se vedle live setu ukážou DJ's Hardware&Hiddenboy, stálí to členové kolektivu, a také speciální host Dj Alyaz, přední představitel české bass music, šéf Sapyens Records (sublabel BigBossu) a producent, jehož track pod novým pseudonymem Self se dostal i do věhlasného rinse.fm.

Tak nashle v podzemí, vstup je volný.

Feelin' Acid? Night #8 with Dj Alyaz, Praha – Cross Club, 3. 12. 18

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.