Radiohead se probouzí. Na podzim album, na jaře tour?

Radiohead Radiohead

Před pár dny proklamoval kytarista Jonny Greenwood v rozhovoru na ruské rádiové stanici chystané album a následnou tour Radiohead.

Již před časem se objevily spekulace o nahrávání nové desky, chvíli poté přiživené fotkami ze studia, které na sociálních sítích zveřejnil skladatel Rober Ziegler, jenž se podílel na desce z roku 2011, The King of Limbs. Tyto úvahy tedy byly potvrzeny po rádiovém rozhovoru i na twitterovém účtu právě výše zmíněného Greenwooda. „Nahráli jsme množství nového materiálu, který teď musíme projít a zjistit, jestli za něco stojí,“ píše kytarista na Twitteru. „Doufáme, že příští rok vyrazíme na turné, ačkoliv zatím není nic potvrzeno,“ dodal následně.

Další informace k desce zatím dostupné nejsou, tudíž je vše tak trochu ve hvězdách, ale optimismus je určitě na místě. Deváté album Radiohead se chystá!

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.