Red Hot Chili Peppers slibují nahrávání nové desky na podzim

Red Hot Chili Peppers Red Hot Chili Peppers

Red Hot Chili Peppers začínají mluvit o nové desce. Bubeník Chad Smith potvrdil, že kapela se chystá s příchodem podzimu sejít ve studiu a začít pracovat na dalším albu, které zaplní místo po vydání jejich dva roky starého I’m With You.

Smith také přiznal, že Red Hot Chili Peppers zrovna neoplývají nápady, když se pohybují mezi koncerty, soundchecky a zkoušením. „Nemáme žádné zcela zformované písně, dokud se naše čtveřice nesejde v jedné místnosti. Tehdy začíná opravdový tvůrčí proces. Takže se těšíme na podzim,” sdělil bubeník serveru NME.

Red Hot Chili Peppers také od loňského roku vypouštějí postupně singly z I'm With You Sessions, tedy z období nahrávání jejich předchozí desky. Šestý singl v pořadí s písní In Love Dying můžete slyšet níže. Skladby vycházejí také na vinylech a mělo by jich být celkem 17 na devíti nosičích. Kromě In Love Dying mají všechny dvě strany a obsahují dva tracky.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.