S.C.U.M. na Pohodu nedorazí

S.C.U.M. S.C.U.M.

Fanoušci londýnské skupiny S.C.U.M., kteří se na ně těšili na letošní Pohodě, nejspíš nepotěší zpráva o tom, že kapela na trenčínském letišti nevystoupí. Důvodem je odchod kytaristy/klávesáka Samuela Kilcoyna. Náhradu za tohoto člena skupiny se narychlo nepodařilo sehnat, a proto S.C.U.M. zrušili své vystoupení na festivalu.

Již dnes se otevírají brány festivalového městečka a na zahajovacím večeru zahrají Plastic People of the Universe a Lou Reed. Páteční den a noc bude nabitá množstvím kapel rozličných žánrů, návštěvníci se mohou těšit na Dry The River, Little Roye, Two Door Cinema Club, Villagers, Elbow, Bat For Lashes, Kasabian a další. V sobotu se začíná Liverpoolským oratoriem Paula McCartneyho v provedení Symfonického orchestru Slovenského rozhlasu a v tento den vystoupí například Guillemots, Anna Calvi, The Kooks a také The Horrors. Připraven bude bohatý program pro odpočinek i sportovní vyžití, dětské aktivity, kromě koncertů se na festivalu budou promítat filmy, konat přenášky týkající se společensko-kulturních témat a autorská čtení.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.