Serengeti pojede napříč Českem

Serengeti Serengeti

Multidimenzionální tvůrce, hiphop versus politika, nekonveční chlápek z Chicaga. Tak mluví k Serengetimu zpráva z brněnského Kabinetu MÚZ, který se pro tuto příležitost probudí z letního spánku. Serengeti předtím roztočí Creepy Teepy, posléze pražský Cross Club.

Serengeti (vl. jménem David Cohn) je chicagský solitér, výrazný básník a rapper-vypravěč, ve své tvorbě prozkoumává nízké i vysoké intelektuální i emocionální úrovně. Jednou ho můžete slyšet jako melancholického básníka, podruhé, jako sebejistého protřelého kamioňáka, který pod vousy skrývá radu pro každou situaci. Na každé desce chicagského mistra slova najdete něco jiného,“ pyšní se úlovkem klub, který uzavřel sezónu koncertem Napszyklat. K druhé umělkyni, berlínské Kiki Bohemia, pak pořadatalé dodávají: „Původně zpěvačka kapely Bohemian Crystal se již delší dobu věnuje sólové tvorbě stylem DIY. Ve své one woman show splétá vokály, smyčky beatů a dechy.“ Večer v Brně završí ještě DJ Tony Trimm, další Serengetiho pardál; v Praze jej doprovodí pouze Bonus.

Serengeti, Creepy Teepee, Kutná Hora - ex-brewery, 12. - 14. 7. 13

Serengeti + Kiki Bohemia + DJ Tony Trimm, Brno - Kabinet MÚZ, 15. 7. 13

Serengeti + Bonus, Praha - Cross Club, 15. 7. 13

Serengeti, Bratislava - NuSpirit Club, 17. 7. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.