MENT posílá slovinské kapely k vám domů

MENT posílá slovinské kapely k vám domů

Ve spolupráci s Liverpool Sound City a showcase festivalem MENT se uskuteční 17. listopadu od 20:00 stream koncertů čtyř slovinských kapel.  Sledovat je bude možné přes platformu Guesthouse. Po krátké registraci se spustí bezplatný přístup na 60 dnů.

Vystoupí elektronické duo Warrego Valles či projekt Čunfa, který si pohrává s různými styly a s rozmanitostí beatů. Dále jsou na programu Balans, dvojice, která velmi minimalistickým způsobem jen s vokálem, basou a beaty navazuje na post-punkové přístupy. A nakonec Pantaloons, trio kombinující jazzové prvky s breakbeatem, dubstepem a funkem. Jejich sestavu tvoří bicí, tuba a saxofon.

Sound City je hudební festival a konference orientovaná na hudební průmysl, která se koná každoročně v Liverpoolu. Slovinský MENT v Lublani jsme letos navštívili i my, přečtěte si reportáž.

MENT x Sound City Sessions, online, 17. 11. 20

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.