Slowmotiondancer připomíná svůj debut novým klipem

Slowmotiondancer, PAF 2014 Slowmotiondancer, PAF 2014 Libor Galia

Sólový projekt Dominika Gajarského, jinak známého též ze skupiny Palermo, se připomenul dalším klipem. Slowmotiondancer tak po víc jak roce přichází s druhým klipem k albu Life Is Fine, tentokrát ke skladbě I’m Scared of Life. „Klip je v podstatě jednoduchou ilustrací textu skladby,” uvádí Gajarský krátký surrealistický příběh života jednoho mladého muže. Za kamerou stáli Kamila Stehlik a Ondřej Novák.

Na otázku, jaké jsou jeho plány – neboť původně měl být projekt intimní záležitostí, s kterou se jen tak nevystupuje –, odpovídá následovně: „Nechtěl jsem s ním vystupovat naživo, ale nakonec jsem ho párkrát přehrál před publikem, ale vždy v jiné podobě, a to bych si chtěl udržet i do budoucna.” Přestože nadcházející vystoupení Slowmotiondancer v současnosti nejsou známy, na ideální koncertní podobě se pracuje. „Plány do budoucna jsou jasné, pracuju na další hudbě.”

Když před rokem vyšel debut Slowmotiondancer, ze strany Palermo vzápětí přišla informace, že se pracuje na nové hudbě i zde. „Palermo má už delší dobu pauzu, ale příští rok se chystáme nahrát novou hudbu a moc se na to těšíme,” dodává slibně Gajarský k aktuální situaci.

Life is Fine vyšlo loni v červenci, posléze došlo na fyzickou podobu balíčku kondomu s download kódem. Koncertní premiéra proběhla během loňského PAFu. Zatím poslední, druhé album skupiny Palermo vyšlo před dvěma lety.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.