Smashing Pumpkins vydají živé album a koncertní 3D film

The Smashing Pumpkins - Oceania The Smashing Pumpkins - Oceania

Právě v den jejich vystoupení na letošní Pohodě proletěla světem novinka, že Smashing Pumpkins chystají malý dárek pro ty, kdo by si ho chtěli zopakovat v klidu domova (byť v trochu odlišné podobě). Živé album a DVD Oceania: Live in NYC vyjde 3. září a bude obsahovat záznam koncertu z New Yorku, který se konal loni v prosinci.

Kapela také chystá reedici box setu The Aeroplane Flies High z roku 1996, na níž fanoušci najdou devadesát bonusových skladeb. Bude se jednat o nezveřejněná dema, živé nahrávky a různé alternativní verze, vše zremasterované. Navíc bude k původně pětidiskovému box setu přidán ještě šestý disk se záznamem koncertu ve Francii z poloviny devadesátých let. Reedice vyjde 29. července.

Smashing Pumpkins v době své největší slávy a Smashing Pumpkins v současné podobě, stačí si vybrat. Níže naleznete tracklist připravovaného vydání koncertu v New Yorku.

Tracklist:

Disk 1

Quasar

Panopticon

The Celestials

Violet Rays

My Love Is Winter

One Diamond, One Heart

Pinwheels

Oceania

Pale Horse

The Chimera

Glissandra

Inkless

Disc 2

Wildflower

Space Oddity

XYU

Disarm

Tonite Reprise

Tonight, Tonight

Bullet With Butterfly Wings

The Dream Machine

Hummer

Ava Adore

Cherub Rock

Zero

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.