Na OFF Festival dorazí také The Smashing Pumpkins či Japandroids

Billy Corgan (The Smashing Pumpkins) Billy Corgan (The Smashing Pumpkins)

Katovický OFF Festival nepřestává rozšiřovat svůj letošní, již tak zajímavými jmény pyšnící se line-up o další pozoruhodné kapely nezávislé scény. Do zavedeného a příjemného prostředí Doliny Trzech Stawow přijedou první srpnový víkend alternativní matadoři The Smashing Pumpkins či živelné duo, libující si v atmosféře zakouřené garáže – Japandroids.

Novými do party účinkujících je také temná, synthpopová formace Austra nebo grindcorová legenda Brutal Truth.

Již dříve bylo oznámeno, že Mekku alternativy (jak se katovickému OFFu přezdívá) svou návštěvou potěší reinkarnovaný shoegaze kult My Blood Valentine, neo-spychedeličtí Deerhunter, post-rockoví velikáni Godspeed You! Black Emperor, kritikou adorovaní indie-rockoví The Walkmen, hudební chameleon Patrick Wolf, zasněná electro-divoženka Laurel Halo, svěží punkový objev Metz a mnoho dalších.

Vstupenky na hlavní třídenní program s kempingem stojí 190 zł (46 €), čtyřdenní permanentky se zahajovacím večerem jsou již vyprodány. V současnosti můžete koupit i levnější lístky bez kempingu. Vstupenky se prodávají v e-shopu na stránkách festivalu a také v polských a mezinárodních distribučních sítích.

OFF Festival, Katowice (PL) – Dolina Trzech Stawów, 2. – 4. 8. 13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.