Sonja Vectomov v sobotu naživo představí debutovou desku i nové EP

Sonja Vectomov v sobotu naživo představí debutovou desku i nové EP

Nekonvenční experimentální pop Sonjy Vectomov byl jedním z nejpříjemnějších loňských překvapení, které česká scéna nabídla. Nyní se do vrstevnatých a podivně-hravých melodií budeme moci ponořit i naživo. Sonja Vectomov totiž v sobotu 11. února představí debutové album Lamprophrenia v pražském Klubu FAMU. Ba co víc, veřejným tajemstvím budiž i informace, že zpěvačka toho večera uvede své nové EP. Bude se jmenovat Unusual Dual a nejprve bude k dostání (včetně samotného koncertu) v limitované kazetové edici, později se dočkáme též digitálně.

Sonja Vectomov nebude tohoto večera sama. Publikum potěší též několik hostů. Domácí scénu zastoupí Fox Wolf feat. Gmar, český projekt kombinující rap a elektroniku, na koncertě podpořený vizuály VJ Jana Škopa, z Berlína pak přijede DJka Sarah Adorable, v určitých kruzích známá hlavně jako zakladatelka elektronické queer skupiny Scream Club. S pohledem na výši vstupného nezbývá než konstatovat: Za málo peněz hodně muziky.

Sonja Vectomov + hosté, Praha – Klub FAMU, 11. 2. 17

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.