Space Love míří do Brna křtít svou novinku, pak se vrhnou na Prahu

Partnerský projekt producenta Voodoo a vizuální inženýrky AKA 47 vysílá 10. ledna do světa své album Alien Tears. Po svatební cestě napříč vesmírem dvojice představí novinku Kabinetu Múz v Brně, tedy rodnému městě labelu Bűkko Tapes, a pak dojde v rámci párty časopisu Artikl i na Roxy v Praze.

Alien Tears slibuje navázat na poslední tóny loňského ASH TAR SHE RAN, představující konečně zábavnou a ne jen zasmušilou verzi vesmírného kolonizování. Své se o tom v pár jiskrách osobité propagace mohli dozvědět fanoušci na sociálních sítích. Přibližující souřadnice se kromě Bűkko Tapes, u nichž vyjde skupině album na kazetě, točí také kolem Lightning Glove a Schwarzprior (někdejší i dnešní remixové kooperace) a vizuálních džunglí, obklopujících jak celá alba, tak živá vystoupení. I pro ta jsou přichystána neuvěřitelná překvapení – „ve stylu snímání 3D prostoru“.

V Brně Space Love album pokřtí. Doprovodem jim budou Aeiou a Vojtech Smetana. Naopak v Praze bude dvojici doprovázet Kittchen a WWW.

Bűkko Tapes night #1, Brno - Kabinet Múz, 10. 1. 15

Artikl release party, Praha - Roxy, 16. 1. 15

Mimochodem, Space Love září také na blogu Easterndaze, a to v jejich nové kompilaci zážitků týkajících se estetiky východu. Zajímavý setlist je zatím, než vyjde Alien Tears, k mání zde.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.