Space Love představují nový singl a balancují na Horizontu události

Space Love Space Love Libor Galia

S tělem na Zemi a duší v dalekém intergalaktickém prostoru Space Love nepolevují ve svém workoholickém průzkumu elektronického kosmu. Na první jarní den chystají novou desku s názvem Horizont události a na hranici mezi černou dírou a posledními kousky vesmíru, kam ještě může proniknout světlo, budou hledat nové obzory. 

„Tentokrát se za pomoci elektronických přístrojů a hlavně VOKODÉRU vydáváme do zvukových hlubin i výšin, kde nacházíme souznění s křemičitou atmosférou emisní mlhoviny Taurus A a NGC 1952,“ říkají a zároveň představují první, beztížně se vznášející singl Saab 900 Turbo. Poslechněte si jej a posuďte sami, zdali se propadnou do temnoty, či své balancování na horizontu události s přehledem ustojí a budou i nadále cestovat mezi galaxiemi. My tušíme druhou možnost.

Horizont událostí si můžete na Bandcampu předobjednat za přátelských 150 Kč. Tamtéž si také můžete za 300 korun a pár drobných k tomu koupit celou diskografii Space Love včetně remixů. Vesmírné putování bez skafandru nikdy nebylo dostupnější.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.