This Town Needs Guns This Town Needs Guns ttng.co.uk

Špilberk odstartuje klubovou sezónu v Brně

Ve spolupráci s Brnem pořádá největší tamní klub otevírák sezóny, na který se jen tak nezapomene. Pod širým nebem Fléda přichystala vystoupení rovnou pěti kapel. V hájích pod Špilberkem se představí jako hlavní hvězda rock'n'rollová sebranka až z Anglie, This Town Needs Guns.

„Nápad zorganizovat open air přišel, když jsme přemýšleli nad změnami do nové sezóny a zároveň se objevila nabídka na koncert TTNG. Terasu na Špilberku, která nabízí nejen potřebné zázemí, ale i nádherný výhled na celé Brno, nám představili zástupci Muzea města Brna,“ přibližuje ojedinělou příležitost Adam Pitrocha, jeden z organizátorů. „Je to skvělá příležitost udělat v Brně alternativní open air pro hudební fanoušky a upozornit na koncertní značku Flédy – Enfilade.“ Kapelu doprovodí (v den vzpomínání na pád WTC) kromě spřízněných Mylets taktéž dvě brněnská uskupení, Luis Buñuel a Voodooyoudo.

Středeční akce startuje již o čtvrté, vstupné vyjde v předprodeji na 190 Kč, na místě na 250 Kč. Program naleznete na stránkách události. Fléda chystá bohatou sezónu, už jen říjnový program nabízí také světové 65daysofstatic anebo neméně nadějnou Emiku.

This Town Needs Guns + support, Brno - Špilberk, 11. 9. 13  

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.