Spolek Fathermother bude rozdávat radost, Fiordmoss a For You Katrina chystají nové věci

Spolek Fathermother bude rozdávat radost, Fiordmoss a For You Katrina chystají nové věci

V Berlíně usazený umělecký kolektiv Fathermother bude v nejbližších týdnech poslem dobrých zpráv. Hudební projekty Fiordmoss a For You Katrina, jejichž členové jsou současně i postavami výše uvedeného audiovizuálního spolku, totiž chystají nové singly a alba.

Trio Fiordmoss představí 12. února skladbu Madstone, již nyní se můžete navnadit krátkým teaserem. Zdali se jedná o předzvěst brzkého nového alba, se dozvíme snad brzy. Dá se však tušit, že na své dva české koncerty – 18. března v rámci dalšího dílu brněnského Itch My Ha Ha Ha a 19. března v rámci Žižkovské noci – si přivezou mnohem více novot, než jen avizovaný singl.

Novou desku pak určitě chystá For You Katrina, hudební exprese fotografa Jana Duriny. Bližší info se máme dozvědět brzy, prozatím si můžeme alespoň prohlédnout první grafiku (a snad i obal desky). A těšit se na další várku znepokojivé, temné, mrazivé, ale zároveň krásné muziky – jak ze strany For You Katrina, tak ze strany Fiordmoss.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.