Strangers in the City vydají nevyužitý materiál na designových singlech

Strangers in the City, Brno, 21. 12. 14, foto Libor Galia Strangers in the City, Brno, 21. 12. 14foto: Libor Galia

Máte rádi Strangers in the City a jejich loňský debut South už znáte nazpaměť? Utřete prach z poliček, kapela má totiž doma plné šuplíky skladeb, na které se zatím nedostalo.

Na svém facebooku Strangers vysvětlují: „South jsme sice vydali teprv nedávno, ale tak nějak nás baví pořád dělat nové věci. A ty začnou vycházet už na konci března. Při nahrávání South jsme dali šanci cca 60 songům, na desku se zjednodušeně dostaly ty, které se podařilo dotáhnout a měly podobnou náladu. Ale kolem viselo ještě hodně písniček, na které přijde řada teď, dokud jsou ještě čerstvé.“

Dvojici zůstalo asi 35 nevyužitých skladeb, které během letoška vyjdou. Ale nebude to regulérní deska, nýbrž 16 singlů k 16 písním ze South, tj. na každém singlu najdete skladbu z debutu a k tomu dvě až tři úplně nové věci. O grafickou stránku ručně dělaných singlů se postaral Ondřej Malina.

Singly se budou prodávat na koncertech, takže si od začátku jara hlídejte, jestli Strangers in the City náhodou nehrají někde poblíž. Hned v sobotu předskočí  už ale v Lucerně Trickymu.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.