Sunflower Caravan, Traband i The Plastic People of the Universe zahrají (na) Mezi ploty

Sunflower Caravan Sunflower Caravan

I letos se brány psychiatrické léčebny v Bohnicích otevřou festivalu Mezi ploty. Na sobotu a neděli 26. a 27. května je připraven bohatý program, a to jak divadelní, tak hudební.

Během soboty se na hudebních pódiích představí třeba Ondřej Havelka a jeho Melody Makers, Sto zvířat, Sunflower Caravan, Ty syčáci, Traband, Republic of Two, Gulo čar nebo Xavier Baumaxa. V neděli publikum budou bavit Toxique, Vypsaná fixa, Kašpárek v rohlíku, Niceland, Chinaski či Sunshine. Na své si ten den přijdou taky fanoušci undergroundu, vystoupí Garage, The Plastic People of the Universe a Radim Hladík s kapelou Blue Effect.

Vstupenky jsou k dispozici v předprodejní síti Ticketstream, na jednotlivé dny za 250 Kč, dvoudenní permanentka stojí 470 Kč. Lístky seženete i na místě, vstupné na sobotní i nedělní program bude pokaždé za 280 Kč.

Mezi ploty, Praha – psychiatrická léčebna Bohnice, 26. – 27. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.