teepee roztančí remixy Where the Ocean Breaks

teepee teepee Eva Dang

Chill, house i techno, které roztančí i v domácím prostředí. teepee vydali album remixů svého loňského alba Where the Ocean Breaks. Na WTOB Remixes přispěli producenti z Německa, Dánska či Brazílie. Vedle českých badfocus a Bratrů, teepee přetvořili také Affect!, BYLJA, Gutto Serta či KIDSØ a Koltbach.

„Většina našich písní je velmi klidná a melancholická, jsme proto rádi, že jim tito umělci oblékli nový kabát. Naše hudba se tak může hodit i na taneční parket,” říkají teepee, kteří jsou letos nominovaní na cenu Apollo. „Bylo skvělé pozorovat, jak pracují producenti z jiných žánrů. Gutto běžně produkuje techno a sedět vedle něj a spojovat naše vokály s jeho nápady bylo velmi inspirující. Nejvíce fascinující bylo pozorovat jeho hru na pedálovou steel kytaru, na kterou nahrál hlavní melodie remixu,” dodává Tereza Lavička-Sladká, která vybrané spolupracovníky během práce v berlínském vydavatelství Springstoff osobně potkala. 

WTOB Remixes lze poslouchat všude tam, kde jste zvyklí. Na instagramovém profilu teepee vedli diskusi s těmi, kteří se na WTOB Remixes podíleli

Čekání na živé akce si lze zpestřit 28. 2. livestreamem Ledoborců kultury, první benefiční akce na podporu umělců a klubů z klatovského kostela sv. Vavřince. Akci budeme streamovat na našem Facebooku.

Ledoborci kultury #1: teepee + Jane Doe + Kateřina Bednářová, Klatovy – kostel sv. Vavřince, 28. 2. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.