The Ills vydávají novou desku, poslechněte si ji

The Ills The Ills Libor Galia

Nejvýraznější post-rocková skupina od našich východních sousedů se hlásí o slovo s čerstvou nahrávkou. The Ills svou čtvrtou desku pojmenovali Ornamental or Mental a jak už je o této čtveřici známo, post-rock je v jejich podání spíše jen synonymem pro instrumentálnost než manifestační žánr. Nová sedmice skladeb totiž i tentokrát nabízí žánrově pestré výlety od post-rockové křehkosti a gradace až k mathrockovému metronomu, stoner rockové hutnosti či metalové dravosti. A nejen to. Zaposlouchejte se a dozvíte se víc.

Pokud pak máte vedle The Ills rádi i malé atmosférické české festivaly, můžete zabít dvě mouchy jednou ranou již za měsíc. The Ills se totiž představí na letošním ročníku Pelhřimovů. A v listopadu pak okusí i atmosféru Islandu. Jako první česko-slovenská kapela totiž byli pozvaní na další ročník nezapomenutelných Iceland Airwaves.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.