The Libertines se vrací? Dají se dohromady na koncert v Hyde Parku

The Libertines, foto Rough Trade The Libertinesfoto: Rough Trade

Poslední praví punkeři, nonkonformní potížisté The Libertines, ač rozhádání do krve, nejspíš prožijí svůj druhý reunion – na festivalu Hyde Park. Tato informace již nějaký ten den koluje ve světe internetu, hudební kuloáry jakoby se ji však zdráhaly uvěřit. Uskuteční se tento velký návrat, nebo se zase vše rozplyne pod návalem nenávisti a nezřízeného života?

Vše odstartovalo 20. dubna, kdy skupina na svém oficiálním facebookovém profilu sdílela obrázek Hyde Parku. O pár dní později se Pete Doherty v rozhovoru pro izraelský deník Ynet vyjádřil takto: „Nevím, jestli vám to vůbec mohu říci. Ale dostali jsme nabídku, aby se The Libertines dali v červenci dohromady na koncert v Hyde Parku. Řekl jsem ano.“ Naděje ještě více rozdmýchal Carl Barât, když řekl, že s Petem Dohertym jsou „stále bratři“ a stále za sebe „dokončují věty“. „Uvidíme se s Petem příští týden a vytáhneme kytary. Doufám, že v Hyde Parku zahrajeme nějaké nové písně,“ pokračuje.

The Libertines by podle plánu měli v Hyde Parku zahrát v sobotu 5. července. Vydrží kapele entuziasmus a skutečně se comeback uskuteční?

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.