The Libertines budou v březnu na spanilé jízdě Evropou, nejbližší zastávku mají ve Vídni

The Libertines budou v březnu na spanilé jízdě Evropou, nejbližší zastávku mají ve Vídni

Nizozemsko, Belgie, Francie, Švýcarsko, Rakousko. Tam všude zahrají znovuzrození kamarádi na život a na smrt Peter Doherty a Carl Barât. Dlouho očekávaný (a v očích mnohých taky velmi málo pravděpodobný) návrat londýnské post-punk revivalové kytarovky The Libertines byl loni na podzim stvrzen novou deskou Anthems for Doomed Youth (recenze zde).

Kapela si užila krátký, ale o to intenzivnější úspěch mezi roky 2002 a 2004, kdy vydala svoje první dvě alba Up the Bracket a The Libertines. Potom se kvůli neshodám a Dohertyho problémům s narkotiky odmlčela.

Patříte mezi početnou skupinu fanoušků, kteří na rozervané i romantické hudbě The Libertines vyrostli, ale narodili se moc pozdě, takže prošvihli možnost je vidět živě? Dožeňte, co jste nestihli. Třeba už 25. března, protože geograficky nejbližší koncert chystá Vídeň. Vstupenky v ceně od 45 eur koupíte ve virtuálních předprodejích.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.