The Real McKenzies v lednu přivezou do Prahy a Ostravy novou desku

The Real McKenzies, foto William Jans The Real McKenziesfoto: William Jans

Kanadští celtic-punkoví The Real McKenzies jsou u nás častým hostem, naposledy se představili loni v únoru v pražském Rock Café. Už začátkem příštího roku se fanoušci mohou těšit na další koncety. Kapela, míchající punk a tradiční skotskou hudbu, totiž připravuje na 27. březen devátou řadovou desku s názvem Westwinds. Při té příležitosti zavítá opět do Rock Café v Praze (18. ledna), o den později, 19. ledna, se pak ukáže i v ostravském klubu Barrák. V Praze předskočí Kanaďanům v kiltech domácí Dirty Blondes, kteří svůj styl nazývají dirty rock‘n’rollem. V Ostravě před The Real McKenzies zahrají dvě ostravské kapely, The Neunikneš a Retro Jokers.

Vstupenky do Rock Café jsou k dostání v předprodejní síti Ticketstream za 250 Kč (+ popl.), na místě pak za 300 Kč. Lístky na ostravský koncert seženete v síti Ticketpro za 190 Kč (+ popl.), na místě budou za 240 Kč.

The Real McKenzies, Praha – Rock Café, 18. 1. 12

The Real McKenzies, Ostrava – Barrák, 19. 1. 12

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.