Už zítra v Potrvá vystoupí španělští Ultrasurf s domácími Otra Vez

Už zítra v Potrvá vystoupí španělští Ultrasurf s domácími Otra Vez

Do pražské kavárny Potrvá zavítá ve čtvrtek 27. dubna španělské punkové trio Ultrasurf, společně s nimi zahrají v Praze sporadicky vystupující Otra Vez (Sakraphon) z Polabí. Koncert proběhne pod záštitou Silver Rocket.

Nenechte se zmást surfařsky znějícím názvem, Ultrasurf, kapela z Pobřeží smrti, jak se taky říká jejich domovině, vyznává jiná božstva: ta jejich mají šest a čtyři struny, k tomu ještě obřadní buben nebo dva. Kapela z La Coruñi jsou punks s citem pro mužnou melodii a jižanskou srdečnost, uctívači tradičního garážového zvuku a neúnavní cestovatelé po nejzapadlejších klubech Evropy. Tihle tři kluci mají za sebou hodně let v různých hardcore kapelách, teď ale dělají přesně takovou muziku, jací jsou oni sami. Jejich opravdovost je nakažlivá a už i v Maximum Rock’n’rollu psali, že se ve Španělsku poslední dobou něco děje – a je to pravda.

Otra Vez jsou přes cizokrajně znějící název kmenovou kapelou vydavatelství Sakraphon, jednoho z nejzajímavějších spolků naší země a Mělnicka a Polabí obzvlášť. Kdo sebral odvahu, navštívil Lysou nebo vstoupil do některé nádražky v jejich teritoriu, jistě ví, o čem je řeč.

Koncert začíná v 20:00, vstupné podle chuti – 100 až 150,-. 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.