Panáčik Panáčik Libor Galia

Videotip: Na skok s Panáčikem

Veselé broukání doprovázené rytmickým beatem, na betonové kachle kreslí bílá ručka čáry křídou. Kamera se rázem přemístí na dva muže odhalené do půl těla a rozpustilou školačku. Zasvěcení jásají, neználci nechápavě krčí čela. Tomáš Moravanský alias Panáčik je zpět s ochutnávkou z připravovaného alba O.

Dvouletá pauza od poslední záležitosti Postmoderna dala Panáčikovi prostor opět posunout svou tvorbu do vyšší dimenze. Po chodníku skáče je svěží vlaštovkou vypuštěnou po pilotním singlu Román. Datum vydání O se stále drží v tajnosti, i tak je ale určitě na co se těšit. Na scéně dokáže strhnout perfektním vizuálem spojeným s projekcí, freak one man show i spoluprací s publikem a herci. Naskytne-li se vám příležitost navštívit jeho koncert, neváhejte. Panáčik je jeden z interpretů, kterého si musíte zažít na vlastní kůži.

TAG:

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.