Videotip: Píseň Lenky Dusilové doprovází příběh dvou maskovaných hrdinů

Na závěr roku je naplánováno pokračování série Star Wars – a někteří se už nemůžou dočkat. „Někdy začátkem roku jsem se náhodou dostal k fotkám kluka, který má doma tolik tématickejch sběratelskejch figurek, že ani nemůže otevřít okno,“ přibližuje příběh vzniku Adam Vopička, který chtěl s Lenkou Dusilovou spolupracovat už déle. „Napadlo mě natočit o něm videoklip. Postupně jsem ten nápad rozšiřoval až do téhle finalní fáze.“ Baromantická skladba, k níž napsal text Martin E. Kyšperský z Květů, je doprovozena snímkem, který jakoby z oka vypadl jednomu z filmů Spikea Jonze.

Zároveň s vydáním se zpěvačka zmínila o tom, že další klip, tentokrát ke skladbě Indiánky, je už na cestě. Album V hodině smrti vyšlo loni na podzim a avizovaný klip má přijít právě po roce. V létě bude zpěvačka s doprovodnou Baromantikou k zastižení na Colours či Grapeu, na podzim je pak příslib klubům.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.