Lenka Dusilová & Baromantika – Tětiva Lenka Dusilová & Baromantika – Tětiva

Videotip: Píseň Lenky Dusilové doprovází příběh dvou maskovaných hrdinů

Na závěr roku je naplánováno pokračování série Star Wars – a někteří se už nemůžou dočkat. „Někdy začátkem roku jsem se náhodou dostal k fotkám kluka, který má doma tolik tématickejch sběratelskejch figurek, že ani nemůže otevřít okno,“ přibližuje příběh vzniku Adam Vopička, který chtěl s Lenkou Dusilovou spolupracovat už déle. „Napadlo mě natočit o něm videoklip. Postupně jsem ten nápad rozšiřoval až do téhle finalní fáze.“ Baromantická skladba, k níž napsal text Martin E. Kyšperský z Květů, je doprovozena snímkem, který jakoby z oka vypadl jednomu z filmů Spikea Jonze.

Zároveň s vydáním se zpěvačka zmínila o tom, že další klip, tentokrát ke skladbě Indiánky, je už na cestě. Album V hodině smrti vyšlo loni na podzim a avizovaný klip má přijít právě po roce. V létě bude zpěvačka s doprovodnou Baromantikou k zastižení na Colours či Grapeu, na podzim je pak příslib klubům.

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.