Videotip: Tata Bojs si zahráli na střeše

Podpora letní, čtvrt století sbírané a vůbec první bestofky Tata Bojs, se nyní doplňuje o klip k sakra rychlé Papírovce (feat. Clarinet Factory). Tata Bojs si zahráli na střeše, videoklip je místy zpomalený, místy zrychlený. „Klip vznikl velmi spontánně za jedno odpoledne na střeše funkcionalistického domu v centru Znojma. Kulisa Znojma nepůsobí provařeně, a to se nám líbilo. Točit klipy na střechách sice moc originální není, to uznávám, ale písnička je o tom, jak si chlápek připadá high, když balí holky jako novinovej papír. Takže to úplně mimo není,“ řekl k videu Milan Cais, tančící jako Thom Yorke a přelétavý jako čert.

Papírovka původně vyšla na albu Ležatá osmička. Objevuje se také na rozsáhlé výběrovce Hity a city, kterou kapela vydala na začátku léta. Naživo zahrají Tata Bojs průřez svým repertoárem 11. prosince v pražském klubu Roxy.

Tata Bojs, Praha - Roxy, 11. 12 .13

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.