Bratři – Signal (ESNS showcase)

Ve středu 13. ledna začíná čtyřdenní odborná konference z oblasti hudebního průmyslu a festivalového dění Eurosonic Noordeerslag v nizozemském Groningenu. S ohledem na aktuální pandemii i největší showcaseový festival zaměřený výhradně na evropské umělce proběhne online. Pro zájemce o koncerty navíc zcela zdarma, konferenční program je pak za poplatek. Česko reprezentují letos Tea Sofia a Bratři, kteří se ESNS účastní již podruhé. Zároveň chystají debut, na nějž od podzimu lákají singlem Signal a klipem plným trojúhelníků.

Až do soboty (16. 1.) budou probíhat na čtyřech kanálech dostupných přes web festivalu krátké reprezentační live sety celkem 188 účinkujících. Kromě českého zastoupení budou k vidění třeba i slovenští Luvver, ukrajinská rapperka Alyona Alyona nebo místní amsterdamsko-turecká formace Altin Gün známá svým osobitým pojetím psychedelického folk rocku. Přehledný časový line-up koncertů najdete tady.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.