Kittchen – Sestra

Kittchen – Sestra (live) Kittchen – Sestra (live)

Čtyři roky jsme byli zvyklí, že nám Kittchen na prvního máje servíroval novou desku. Jenže každá tradice jednou končí... Kittchenova třetí studiová deska Kontakt už je sice de facto hotová, avšak maskovaný kuchař a jeho dvorní pomocník Tomáš Neuwerth si chtějí vzít ještě trochu času na finální mastering a míchání. Jak píše Kittchen na svém webu, nejdříve by Kontakt mohl být navázán koncem května, v horším případě v průběhu červencových letních veder.

Čekání bude stát jistě za to. Podle dosud nevydaných písní, které Kittchen již nějakou dobu hraje naživo a které se s největší pravděpodobností na Kontaktu objeví, má kuchař pod rukama svou dosud nejsilnější, nejosobnější a nejnápaditější věc. Výše nabízená Sestra toho budiž důkazem. Tak silně mi mráz po zádech neběhal ani při dosud nejsilnější Kittchenově skladbě Pod Prahou.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.