Nine Inch Nails - Everything

Nine Inch Nails - Everything Nine Inch Nails - Everything

Rok 2013 zakončujeme písní, která to všechno řekne za nás. Letos na jaře se web muzikus.cz ocitl v menší krizi a jeho osud byl nejistý. Práce hudebních publicistů je náročnější, než by si kdokoliv mohl myslet a určitě nepatří do kategorie zaměstnání, kterým se někdo uživí. Zajistit profesionální chod hudebně publicistického média s aktuálním denním zpravodajstvím jako „vedlejšák“ a v případě většiny našich autorů vedle školních a dalších povinností je úkol hodný vrcholného nadšení a lásky nejen k hudbě, ale i k jejímu šíření mezi ty, kteří o ní také rádi čtou. Máme za sebou Vánoce a stále jsme tu a dokonce máme spoustu plánů do budoucna.

Příští rok bude, kromě jiného, ve znamení Nine Inch Nails, kteří k nám zavítají naživo. S Trentem Reznorem a kouskem z jeho poslední desky Hesitation Marks se tedy loučíme s uplynulým rokem a po tom Novém se tu opět sejdeme a doufáme, že nám zachováte přízeň.

Zuzana Macháčková, šéfredaktorka webu muzikus.cz x

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.