Ventolin – Supersonik

Ventolin – Supersonik Ventolin – Supersonik

Ventolina není nikdy dost. Pokud se trochu obáváte o jeho image, pokračujte tudy, pokud jste seznámeni, směřujte k novému albu. Z toho přichází i klip, který jsme už tak trochu avizovali, o nějž se mu postaralo studium The Rodina. Jedinečný rukopis, který doprovází vícero hudebních laskomin, ve spojení s hudbou vytváří něco na poměry neotřelého.

EP Playbour přechází do projektu Playbour: The New Workaholism Terezy Rullerové, stojící za klipem a textem skladby. Projekt „je o tom, že hranice mezi hrou a prací mizí. Pracovní doba a odpočinek se propojují do jedné nekonečné směny. Vidíme to v naší prosíťované přítomnosti v multiinternetové realitě. Každá hodina naší hry, minuta zábavy a megabyte sdílených dat generuje zisk.“ Takový čas jsme pojmenovali právě slovem Playbour. „Všichni jsme se stali hráči v této hře. Ale kdo je skutečným vítězem? Playbour je práce, kterou prožíváme jako hru a zábavu – atraktivní a příjemnou produkci. Příkladem tohoto fenoménu jsou sociální sítě jako Facebook, Tumblr, módní blogy, game modding etc., které fungují hravě, ale generují profit pro jiné.

TAG:

  vychází za podpory
  EEA and Norway grants
  Ministerstvo kultury ČR
  Nadace Český hudební fond
  NADACE ŽIVOT UMĚLCE

  Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.