Vyhráváme, zní z Paláce Akropolis a streamuje se

Vyhráváme, zní z Paláce Akropolis a streamuje se

Hrajeme, nevzdáváme to, ozývá se z Paláce Akropolis, který zve k oslavám, protože kultura nadále žije. „Připravili jsme sérii streamů, vyhrávat budou zvuky alternativy, folku, hip-hopu, crossoveru a mnoho dalšího,” uvádí pražský klub.

Co večer, to jeden koncert startující s úderem osmé. Během dvou jarních týdnů vystoupí Amelie Siba, letošní výherkyně Apolla, Člověk krve, teepee, Načeva anebo Květy, kteří plánují speciální set věnovaný Psím vojákům.

„Po smrti Filipa Topola požádal Květy jeho manažer Romek Hanzlík, aby přearanžovali písně Psích vojáků. Mnoho let jsme je hráli na koncertech k Filipovým narozeninám. Později i na různých speciálních příležitostech,” uvádí skupina, která skladby z různých období, od hitů až k minimalistickým záležitostem a mnohdy v osobitých aranžích zahraje ve čtvrtek 15. dubna poprvé takto uceleně.

Celý výtěžek z koncertů půjde přímo za vybranými umělci. Livestreamy zajišťují studenti ČVUT. Rozcestník k jednotlivým koncertům dubnového festivalu zprostředkovává událost na Facebooku a web klubu.

Vyhráváme, Praha – Palác Akropolis, 6.–18. 4. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.