Wilsonic letos bude. V klubové verzi

Wilsonic 2014 Wilsonic 2014

Původní slovenský elektronický festival se letos odehraje, přestože se to loni úplně nepovedlo. Neštěstí ho stihlo v podobě přírodních a finančních problémů, což ještě završilo zrušení vystoupení jednoho z headlinerů festivalu. Tento rok se bratislavský Wilsonic přesune do Ateliéru Babylon. Jeho verze na rok 2014 tudíž bude klubová. „Festival prekonal minulý rok mnoho ťažkostí, no podarilo sa mu z nich dostať. Dovoľuje si preto opäť predstúpiť pred svojich fanúšikov a ponúknuť festivalový ročník, ktorý má byť zároveň poďakovaním všetkým tým, ktorí ho napriek nepriazni podporovali a boli trpezliví, keď sa ocitol v problémoch,” říká zakladatel Tibor Holoda.

Wilsonic spojuje mnohobarevnost elektronické hudby do jedinečného a přirozeného celku s důrazem na její žánrové přesahy. Festival s mottem reflecting future se odehraje 6. června.

Program organizátoři představí na začátku příštího týdne. Podívejte se zatím na reportáž z loňského ročníku.

Wilsonic 2014, Bratislava - Ateliér Babylon, 6. 6. 14

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.