Září přinese setkání hudebních profesionálů v Brně

Září přinese setkání hudebních profesionálů v Brně

Jak by mohl vypadat restart hudební scény po covidu? Touto problematikou se bude na podzim zabývat CEEntral Sound – BACH Conference. Akci, která se uskuteční 15. až 17. září v Brně, pořádá hudební kancelář SoundCzech společně s Brněnskou asociací clubové hudby a Music Managers Forum Czech Republic. Konferenci bude předcházet setkání Fóra hudebních manažerů.

Během tří dnů se potkají zástupci klubů, manažeři, muzikanti a další hudební profesionálové. „Nezávisle na sobě jsme plánovali dvě různé akce, nakonec jsme se spojili a rozhodli se zorganizovat jednu společnou,“ říká Márton Náray, ředitel SoundCzechu, důvody propojení s BACH. „Čekala nás – a ještě budou – nelehká rozhodnutí v souvislosti s epidemií covid-19 a myslíme si, že jediná cesta ven z toho všeho je ta společná. To je také motto celé této akce,“ doplňuje.

První konferenční den se na pozvání SoundCzechu sejdou domácí i zahraniční profesionálové, kteří se podělí o svůj pohled na uzdravení hudebního sektoru a podporu regionálních hudebních scén. Zaměří se také na možnosti digitální distribuce a prezentace, nové formy podnikání v hudbě a vzájemné propojování hudebních labelů. Program druhého dne, který organizuje BACH, bude věnován klubové scéně.

Na celé akci se se dále podílí Česká Obec Hudební a členské země HEMI Music Hub.

CEEntral Sound – BACH Conference, Brno – SONO, Fléda, Kabinet Múz, Metro, 15. – 17. 9. 21

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.