Zvíře jménem Podzim pokřtí svůj debut

Zvíře jménem podzim Zvíře jménem podzim Nela Bártová

Kapela, která nemá v českých luzích a hájích obdoby. Téměř dvacetičlenný orchestr Zvíře jménem Podzim brzy oslaví křest svého prvního alba, a to rovnou na třech koncertech. Projekt, který vznikl pod maskou Jakuba Königa aka Kittchen, se v průběhu nahrávání svého debutu rozrostl na unikátní hudební těleso, reprezentující z každého soudku trošku z tuzemské alternativní scény.

Jen okrajově pro představu: na produkci spolupracuje Jakub společně s mistrem elektroniky Aid Kidem, klavírní partitury ožívají pod rukama Marie Kieslowski, něžný hlas a struny violoncella Zvířeti propůjčila Terezie Kovalová; a takhle bychom mohli pokračovat ještě dlouho.

Zvíře jménem podzim postupně zavítá do Brna, Prahy a Plzně. V roli předskokanů se představí Aid Kid s živou kapelou či samotný Kittchen, v Paláci Akropolis pak zahraje jako support jeden z největších současných objevů švédské indie scény Albert af Ekenstam – často přirovnávaný Bon Iverovi či Mogwai.


Zvíře jménem podzim / křest:

22/11 Brno – Fléda (+ Aid Kid LIVE Band, Kittchen)
23/11 Praha – Palác Akropolis (+ Albert af Ekenstam)
24/11 Plzeň – Moving Station (+ Aid Kid LIVE Band)

 

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.