Premiéra: Bare Escape – Vacation

Každá kapela může mít někdy pocit, že byla podvedena. Ošizena. Nepochopena. Nevyslyšena. Stejný osud potkal i brněnské Bare Escape. S proviantem v igelitce přišli plní naděje a natěšení do střižny zhlédnout nový videoklip z dílny Cromagnon studia, za kterým stojí audiovizuální tvor Jonáš Svoboda. Skoro to vypadalo, že Jonáš ani neví, pro jakou kapelu klip vlastně točí. Jak se z takové situace co nejelegantněji vyzout, mu mohly napovědět už jen gumové papučky.

Nakonec se dohodl se svým týmem, že bude nejlepší připravit pro Bare Escape malé překvapení a udělat to, co umí nejlíp: zmást všechny kolem a ze všeho si udělat legraci. Výsledkem je drobná sága o brněnském hudebním podsvětí, kde se rozdíly mezi kapelami stírají. „Já hraju tady a ty zas tady a na můj trávníček se ani nekoukej nebo ti rozkopu bábovičky na tvým písečku“ v Brně moc nefunguje. Všichni se mezi sebou znají a usmívají se na sebe. Ne však v tomto videu...

Bare Escape vychází nyní nová edice vinylů alba What If We Burn It.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.