Grateful Dead & John Oswald – Grayfolded

V pátek 25. června se uskuteční v Brně tematický večer Plugged v rámci festivalu Expozice nové hudby.  Vystoupí francouzský hudebník a výtvarník eRikm, mysteriózní umělec John Oswald a Ink Midget.

Kanaďan Oswald plundruje historii populární i nepopulární hudby a na Expozici se objeví ve své virtuální podobě. Publikum poprvé uslyší jeho dílo Shards from the Rascali Klepitoire, které využívá elektronického přenosu a transformuje již existující partitury do nových. Ink Midget přijede s performancí Tárrega Overdose založené na předělávkách skladeb Francisca Tárregy, v níž zkoumá paradox extrémní pohody vytvořené tyranem. Více o programu letošní týdenní přehlídky soudobé a experimentální hudby čtěte v naší pozvánce.

Máme pro vás soutěž o 2 x 2 vstupy na páteční koncert 25. 6. s eRikm, Johnem Oswaldem a Ink Midgetem. Odpověď na otázku „Kdo byl předchůdcem současného dramaturga Expozice nové hudby Daniela Mateje?“ posílejte do čtvrtka 24. 6. do 20:00 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Výherci dáme vědět do pátečního rána.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.