Rouilleux – Basement Live Session

Žižkovské Punctum připravuje v pátek 30. 7. klubovou akci, na kterou přizvali pozoruhodná jména české elektronické a experimentální scény. Rouilleux připomenou své nekonveční písničkářství a poslední desku Lycanthropic Sounds (2019), kde se kromě syntezátorů dostávají do popředí i varhany a piano.

Druhým umělcem téhož večera bude pak hudebník a kurátor Tomáš Knoflíček, jenž přenese přítomné do svého ambientního vesmíru glitchových struktur, modulárních smyček a terénních nahrávek. O jeho letošní sólové desce Vaguely Delimited Targets už jsme dříve psali v našem Echolokátoru.

Podobně jsme představili také nový hlukový projekt Jasnovidec, kde se potkávají Michael Nechvátal (Kult Masek, Raw Deal) s Danielem Jakešem (Koroze). V květnu pustili do světa dvojalbum, které vydali vlastním nákladem, a za použití jen dvou modulárních syntezátorů s minimem efektů ho nahráli za jediný den.

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.